Makita Bo3711
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Voorzien van variabel in te stellen toerental, daardoor breder inzetbaar. Lichte vlakschuurmachine die ook geschikt is voor verticaal werken. Kleine uitslaande beweging voor extra fijne afwerking. Eenvoudige papierwissel door grote klemmen. Schuurzool met klittenbandbevestiging (Velcro) los verkrijgbaar.
Número de artículo
Makita Bo3711
Kruis.nl code: 711216
Makita code: BO3711
Kruis.nl code: 711216
Makita code: BO3711
Bestellen
€ 101.34
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Softgrip | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 22000 opm |
| Schuurcirkel | 20 mm |
| Schuurpapier | 93 x 185 / 93 x 228 mm |
| Afmeting schuurvoet | 93 x 185 mm |
| Klittenband zool | Nee |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 190 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofbox incl. stofzak, Perforatieplaat, Schuurvel K120 93x228.


