Makita Bo4900v
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Middelzware vlakschuurmachine met variabele elektrische toerenregeling. Zeer trillingsarm dankzij het gebruik van een contragewicht. Zeer stille vlakschuurmachine. Ergonomische softgrip en extra bedieningsknop voor maximale grip. Klittenband- (Velcro) en klembevestiging.
Número de artículo
Makita Bo4900v
Kruis.nl code: 711011
Makita code: BO4900V
Kruis.nl code: 711011
Makita code: BO4900V
Bestellen
€ 234.74
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 289 x 115 x 190 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,8 kg |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 22000 opm |
| Afmeting schuurvoet | 115 x 228 mm |
| Klittenband zool | Ja |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 330 watt |
Bijzonderheden
schuurvel k120 en stofzak plus houder.
¿Añadir?
Makita Schuurzool Bo4900v


€ 15.73
