Makita Hp332dsaj
Gebruikersvoordelen
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen.
Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties.
Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters.
Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en softgrip.
Número de artículo
Makita Hp332dsaj
Kruis.nl code: 497946
Makita code: HP332DSAJ
Kruis.nl code: 497946
Makita code: HP332DSAJ
Bestellen
€ 212.96
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Koppel (laag) | 21 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Aantal accu's | 2 |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
afdekkap
mbox1
inleg
oplader
accu x2
schroefbit
