Makita Cc301dzj
Ideaal voor kleine en dunne snijwerken door de 85 mm diamantschijf. Dankzij waterreservoir geen lastige slangen. Optimale gebruikersveiligheid en door laag toerental nagenoeg trillingsvrij. Snijhoek- en diepte-instelling voor het precies snijden van tegels, glas en draadglas. Scheidingstrafo overbodig. Accu uitwisselbaar met alle 10,8 V CXT modellen.
Número de artículo
Makita Cc301dzj
Kruis.nl code: 897285
Makita code: CC301DZJ
Kruis.nl code: 897285
Makita code: CC301DZJ
Bestellen
€ 153.67
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 25 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 16 mm |
| Diameter zaagblad | 85 mm |
| Asgat zaagblad | 15 mm |
| Onbelast toerental (max) | 1600 tpm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 4,0mm, Diamantsch. 85x15x1,8 gls/marmer in Mbox nr3.
