Makita Df032dsaj
Uitgerust met 1/4" zeskant aansluiting. Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Twee functies: boren en schroeven. Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en softgrip.
Número de artículo
Makita Df032dsaj
Kruis.nl code: 557055
Makita code: DF032DSAJ
Kruis.nl code: 557055
Makita code: DF032DSAJ
Bestellen
€ 203.28
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Zeskant 1/4'' |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 31 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 0,88 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SA, Accu BL1020B 10,8V 2,0Ah, Beschermkap accu BL1020, Draaghaak in Mbox nr1.
