Makita Df332dsmj
Twee functies: boren en schroeven. Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental. Uitgerust met kwalitatief hoogwaardig koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en soft grip.
Número de artículo
Makita Df332dsmj
Kruis.nl code: 754171
Makita code: DF332DSMJ
Kruis.nl code: 754171
Makita code: DF332DSMJ
Bestellen
€ 212.96
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 21 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SA, 2 x Accu BL1040B 10,8V 4,0Ah, Battery deksel, Draaghaak, Schroefbit PH2x50mm in Mbox.
