Makita Td110dsaj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Maximaal aandraaimoment van maar liefst 110 Nm. Uitgerust met motorrem voor optimale controle tijdens schroefwerkzaamheden. Voorzien van de best mogelijke ergonomische handgreep voor hoog werkcomfort. Geschikt voor 2,0 Ah en 4,0 Ah accu's met beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en te diep ontladen. Compacte en lichte machine, weegt slechts 1,0/1,2 kg. Uitgerust met LED-verlichting, inclusief voor- en nabranden. Dit is handig om in niet goed verlichte ruimten de volgende bevestiging te vinden.
Número de artículo
Makita Td110dsaj
Kruis.nl code: 636933
Makita code: TD110DSAJ
Kruis.nl code: 636933
Makita code: TD110DSAJ
Bestellen
€ 180.29
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | 2-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 110 Nm |
| Max. diameter bouten | 22 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SA, 2 stuks Accu BL1015 10,8V 1,5Ah, Beschermkap accu BL1020/40B, Draaghaak kort, Schroefbit PH2x50mm in Mbox nr1.


