Makita Td111dsaj
Groots in klein en fijn werk. Digitaal instelbaar: kan breder bereik aan verbindingen aan (M4-M12). A-stand: Voorkomt verspringing en schade aan schroefdraad. Start op lage snelheid totdat de schroef weerstand in het materiaal krijgt. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp, softgrip en bijzonder laag gewicht. Voldoet aan de behoefte naar licht en compact gereedschap voor de kleinere werkzaamheden.
Número de artículo
Makita Td111dsaj
Kruis.nl code: 276240
Makita code: TD111DSAJ
Kruis.nl code: 276240
Makita code: TD111DSAJ
Bestellen
€ 221.43
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3900 per minuut |
| Max. toerental | 3000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 135 Nm |
| Max. diameter bouten | 8 mm |
| Max. diameter schroeven | 90 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 2 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SA, Accu BL1020B 10,8V 2,0Ah (2 st), Schroefbit PH2x50mm, Draaghaak in Mbox nr1.
