Makita Ddf083zj
Gebruikersvoordelen
Specifiek ontwikkeld voor lichtere boor-/schroefwerkzaamheden.
Langere levensduur machine door nieuwe ontwikkelde koolborstelloze motor.
Uitgerust met 1/4" zeskant aansluiting.
2 functies: boren en schroeven.
Ideaal voor in de afbouw, interieurbouw en keukenmontage.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Número de artículo
Makita Ddf083zj
Kruis.nl code: 230030
Makita code: DDF083ZJ
Kruis.nl code: 230030
Makita code: DDF083ZJ
Bestellen
€ 127.56
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Koppel (laag) | 23 Nm |
| Koppel (hoog) | 40 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 36 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 124 x 79 x 247 mm |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 77 dB(A) |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Motor type | 4-polig |
Bijzonderheden
leverinhoud:
Mbox
Draaghaak
Kofferinzet
Schroefbit
