Makita Ddf482rfe
Gebruikersvoordelen
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans.
Geschikt voor regelmatige lichte en gemiddelde boor- en schroefwerkzaamheden.
Compact van formaat en licht in gewicht.
Machine waarbij de accu is beveiligd tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Número de artículo
Makita Ddf482rfe
Kruis.nl code: 732193
Makita code: DDF482RFE
Kruis.nl code: 732193
Makita code: DDF482RFE
Bestellen
€ 284.35
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Koppel (laag) | 36 Nm |
| Koppel (hoog) | 62 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 75 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 1 |
| Motor type | 4-polig |
Bijzonderheden
Leveringsomvang:
Snellader lxt dc18rc
accu bl1830b lxt 18v 3,0ah
draaghaak
afdekkap
schroefbit
kunstof koffer
