Makita Ddf482rfj
Gebruikersvoordelen
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans.
Geschikt voor regelmatige lichte en gemiddelde boor- en schroefwerkzaamheden.
Compact van formaat en licht in gewicht.
Machine waarbij de accu is beveiligd tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Número de artículo
Makita Ddf482rfj
Kruis.nl code: 735838
Makita code: DDF482RFJ
Kruis.nl code: 735838
Makita code: DDF482RFJ
Bestellen
€ 325.49
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 36 Nm |
| Koppel (hoog) | 62 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
Leveromvang:
Snellader lxt dc18rc
Accu bl1830b lxt 18v 3,0ah x2
Draaghaak
Afdekkap
Schroefbit
Mbox
kofferinzet
