Makita Ddf482zj
Omschrijving
De DDF482 is een ergonomische machine met een hoog werkcomfort en goede machinebalans. Door de geborstelde motor is de machine niet geschikt voor dagelijks intensief gebruik en geschikt voor lichtere boor- en schroefwerkzaamheden.Voor dagelijks intensief gebruik adviseren we de DDF484 of DDF486 aan.
De DHP482 is de klopboor-/schroefmachine variant van de DDF482.
Gebruikersvoordelen
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans.
Geschikt voor regelmatige lichte en gemiddelde boor- en schroefwerkzaamheden.
Compact van formaat en licht in gewicht.
Machine waarbij de accu is beveiligd tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Número de artículo
Makita Ddf482zj
Kruis.nl code: 182261
Makita code: DDF482ZJ
Kruis.nl code: 182261
Makita code: DDF482ZJ
Bestellen
€ 115.33
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 36 Nm |
| Koppel (hoog) | 62 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang:
mbox
