Makita Ddf484zj
Omschrijving
Snelle en robuuste machine die, met zijn 2 functies: boren en schroeven, geschikt is voor de allround klussen. Extra duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen. Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel. De BL-motor zorgt voor een constant toerental en een langere stand tijd.
Gebruikersvoordelen
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen.
2 functies: boren en schroeven.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel.
Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.
Uitmuntende machinebalans voor optimaal werkcomfort.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Número de artículo
Makita Ddf484zj
Kruis.nl code: 719026
Makita code: DDF484ZJ
Kruis.nl code: 719026
Makita code: DDF484ZJ
Bestellen
€ 127.56
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 172 x 79 x 261 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroef M4X12, Draaghaak, Schroefbit Sl-PH2 in MBox.



