Makita Dhr242z
Lichte en compacte machine met drie functies: boren, hamerboren en breken (licht). In combinatie met de stofafzuiging is de maximale boorlengte inclusief SDS-PLUS aansluiting 160 mm. Ideale combihamer voor gaten tot 14 mm, maar kan tot 24 mm in beton. Hoge productiviteit door gebruik van een energie efficiënte borstelloze motor. Door de ergonomie van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur. Duurzame machine door beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. De boorkop is geschikt voor SDS-PLUS boren en is verlengd voor minder speling. TNO gecertificeerd voor stofvrij werken. Erkend door Inspectie SZW.
Número de artículo
Makita Dhr242z
Kruis.nl code: 792974
Makita code: DHR242Z
Kruis.nl code: 792974
Makita code: DHR242Z
Bestellen
€ 234.74
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 950 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 26 mm |
| Max. aantal slagen | 4700 per minuut |
| Boren in beton | 24 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 460 x 90 x 294 mm |
| Gewicht | 4,6 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 90 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag (staal) 6,0 mm zeskant, Inlay voor M-box.

