Makita Dtd153z
Voor uiteenlopend schroef- en montagewerk (M4-M16). Verzet meer werk dankzij de koolborstelloze motor. Bijzonder compact en zeer licht in gewicht (1,5 kg). Onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing levert een constant toerental. Geïntegreerde dubbele ledverlichting voor comfortabeler werken op slecht verlichte plaatsen. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Número de artículo
Makita Dtd153z
Kruis.nl code: 425515
Makita code: DTD153Z
Kruis.nl code: 425515
Makita code: DTD153Z
Bestellen
€ 127.56
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 126 x 79 x 238 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 96 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 3400 tpm |
| Max. aandraaimoment | 170 Nm |
| Instelbaar koppel/snelheid | Nee |



