Makita Dtd153zj
Voor uiteenlopend schroef- en montagewerk (M4-M16). Verzet meer werk dankzij de koolborstelloze motor. Bijzonder compact en zeer licht in gewicht (1,5 kg). Onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing levert een constant toerental. Geïntegreerde dubbele ledverlichting voor comfortabeler werken op slecht verlichte plaatsen. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Número de artículo
Makita Dtd153zj
Kruis.nl code: 640136
Makita code: DTD153ZJ
Kruis.nl code: 640136
Makita code: DTD153ZJ
Bestellen
€ 141.55
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 3400 tpm |
| Max. aandraaimoment | 170 Nm |
| Max. diameter bouten | 22 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak in Mbox.



