Makita Dtd154zj
Elektronisch instelbaar: toepasbaar voor lichte en zware verbindingen (M4 - M14). Perfect afgestemd op teks- of zelfborende schroeven. Opvallend compact: uiterst hanteerbaar voor lastige plekken. Goed gebalanceerd: comfortabel voor ook bovenhands werken. Tevens uitstekende gebruikersvriendelijkheid door zijn lage gewicht. Bijzonder energiezuinig en duurzaam dankzij koolborstelloze motor. Ideale machine om perfect gecontroleerd en betrouwbaar mee te monteren. Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Número de artículo
Makita Dtd154zj
Kruis.nl code: 591805
Makita code: DTD154ZJ
Kruis.nl code: 591805
Makita code: DTD154ZJ
Bestellen
€ 189.97
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3800 per minuut |
| Max. toerental | 3600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 175 Nm |
| Max. diameter bouten | 22 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 3 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak, Met.schroef M4x12mm in Mbox.



