Makita Dtd156zj
Eenvoudige slagschroevendraaier geschikt voor het lichtere en niet seriematige werk, niet voor dagelijks intensief gebruik. Maximaal 155 Nm sterk, geschikt voor verbindingen van M8 - M14 met metrische draad. Met ingebouwde LED verlichting, die na het loslaten van de schakelaar 10 seconden blijft branden. Compacte en lichtgewicht machine: uiterst hanteerbaar voor lastige plekken. Goed gebalanceerd: comfortabel voor ook bovenhands werken.
Número de artículo
Makita Dtd156zj
Kruis.nl code: 679965
Makita code: DTD156ZJ
Kruis.nl code: 679965
Makita code: DTD156ZJ
Bestellen
€ 118.82
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 143 x 79 x 241 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. toerental | 2500 tpm |
| Max. aandraaimoment | 155 Nm |
| Max. diameter bouten | 20 mm |
| Max. diameter schroeven | 10 mm |



