Makita Dtl061zj
Compacte haakse kop van 53 mm: moeilijk bereikbare plaatsen nu wél bereikbaar. Handige lepelschakelaar met geïntegreerde variabele toerenregeling. Grote softgrip voor meer werkcomfort en minder vibratie. Vergroot het werkbereik door de in 8 stappen 360° draaibare kop. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk. Fluorescerende ring aan voorzijde van de machine maakt deze gemakkelijk vindbaar in het donker.
Número de artículo
Makita Dtl061zj
Kruis.nl code: 203385
Makita code: DTL061ZJ
Kruis.nl code: 203385
Makita code: DTL061ZJ
Bestellen
€ 221.43
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 387 x 78 x 116 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 60 Nm |
| Max. diameter bouten | 8 mm |
| Max. diameter schroeven | 25 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.2


