Makita Dga504zj
Lichte, maar sterke 125 mm accuslijper met zeer prettige overbelastingsbeveiliging. Continue efficiënt slijpen dankzij automatische snelheidscontrole (ADT). Dankzij de verhoogde efficiëntie van de koolborstelloze motor met elektronische sturing, levert deze 18 V machine bijna dezelfde prestaties als een gesnoerd model. De machine past automatisch zijn toerental aan bij zware belasting voor behoud van kracht. Voorzien van heropstartbeveiliging. Smal en ergonomisch handgreep voor goede grip en perfecte bediening. Voorzien van energiezuinige koolborstelloze motor voor meer werkvolume. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing. Type II model: machine schakelt zichzelf uit zodra kick-back plaatsvindt (AFT).
Número de artículo
Makita Dga504zj
Kruis.nl code: 584615
Makita code: DGA504ZJ
Kruis.nl code: 584615
Makita code: DGA504ZJ
Bestellen
€ 171.82
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 362 x 140 x 145 mm |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 79 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Snelspanmoer | Nee |
| Spindel | Nee mm |
| Schijfrem | Nee |
| Dodemansschakelaar | Nee |
| Herstart beveiliging | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Nokkensleutel 35mm, Handgreep AV M, Afbraamschijf 125x6mm rvs (1 st) in Mbox nr3.

