Makita Dga504z
Lichte, maar sterke 125 mm accuslijper met zeer prettige overbelastingsbeveiliging. Beschikt over Automatic torque Drive Technology (ADT): de machine past bij weerstand elektronisch de snelheid en het koppel aan voor behoud van kracht. Bij plotselinge reductie in toeren of bij klemmen schijf in materiaal treedt Active Feedback sensing Technology (AFT) in werking en schakelt de machine uit. Voorzien van soft start en heropstartbeveiliging. Smal en ergonomisch handgreep voor goede grip en perfecte bediening. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing. Dankzij de verhoogde efficiëntie van de koolborstelloze motor met elektronische sturing, levert deze 18 V machine bijna dezelfde prestaties als een gesnoerd model.
Número de artículo
Makita Dga504z
Kruis.nl code: 298068
Makita code: DGA504Z
Kruis.nl code: 298068
Makita code: DGA504Z
Bestellen
€ 159.03
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 362 x 140 x 145 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Koffer | Doos |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 79 dB(A) |
| Motorrem | Nee |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Ja |
| Snelspanmoer | Nee |
| Spindel | 14 mm |
| Asblokkering | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep AV M, Nokkensleutel 35mm, Afbraamschijf 125x6mm RVS, Inlay M-box DGA.





