Makita Dhp482zj
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans. Uiterst geschikt voor allround klopboor- en schroefwerkzaamheden. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Compact van formaat en licht in gewicht. Duurzame machine door beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Número de artículo
Makita Dhp482zj
Kruis.nl code: 801488
Makita code: DHP482ZJ
Kruis.nl code: 801488
Makita code: DHP482ZJ
Bestellen
€ 124.06
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1900 tpm |
| Koppel (hoog) | 21 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 28500 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroefbit Sl-PH2, Draaghaak geleverd in Mbox nr2.
