Makita Dhp484z
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen. Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel. Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor. Uitmuntende machinebalans voor optimaal werkcomfort.
Número de artículo
Makita Dhp484z
Kruis.nl code: 767102
Makita code: DHP484Z
Kruis.nl code: 767102
Makita code: DHP484Z
Bestellen
€ 132.81
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (laag) | 30 Nm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 30000 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 182 x 79 x 260 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 88 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak lang, Schroefbit Sl-PH2, Inlay voor M-box.



