Makita Dhp484zj
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen. Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielenhuis, hoger afgestelde slipkoppeling en diverse accubeveiligingen. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel. Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.
Número de artículo
Makita Dhp484zj
Kruis.nl code: 170829
Makita code: DHP484ZJ
Kruis.nl code: 170829
Makita code: DHP484ZJ
Bestellen
€ 145.04
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 30000 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroefbit Sl-PH2, Draaghaak in Mbox nr2.


