Makita Dhp487z
Omschrijving
De DHP487 is een klopboor- /schroefmachine specifiek ontwikkeld voor lichtere boor- en schroefwerkzaamheden. De machine is voorzien van een koolborstelloze motor en is met 1,6 kilogram met een (hoge) accu en compacte formaat zeer goed in balans, wat zorgt voor optimaal werkcomfort. Gemiddeld schroefwerk zoals 4 x 50 mm is geen probleem voor de DHP487. Boren in steen kan tot 13 mm met deze klopboor-/schroefmachine.
De DDF487 is de boor-/schroefmachine variant van de DHP487.
Gebruikersvoordelen
Specifiek ontwikkeld voor lichtere boor-/schroefwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Ideaal voor in de afbouw, interieurbouw en keukenmontage.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Número de artículo
Makita Dhp487z
Kruis.nl code: 358065
Makita code: DHP487Z
Kruis.nl code: 358065
Makita code: DHP487Z
Bestellen
€ 124.06
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 25 Nm |
| Koppel (hoog) | 40 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 36 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
schroefbit
