Makita Dhp489rtj
Gebruikersvoordelen
LXT 18 V Klopboor-/schroefmachine met grote (klop)boorcapaciteit.
Geschikt voor intensief gemiddelde schroefwerkzaamheden en zware (klop)boorwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Robuuste metalen snelspanboorkop.
21 koppelinstellingen voor extra controle tijdens het bevestigen.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
Uitgerust met een energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor.
Número de artículo
Makita Dhp489rtj
Kruis.nl code: 436319
Makita code: DHP489RTJ
Kruis.nl code: 436319
Makita code: DHP489RTJ
Bestellen
€ 385.99
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 40 Nm |
| Koppel (hoog) | 73 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 51 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Bijzonderheden
leveromvang:
snellader
accu x2
draaghaak
mbox2
kofferinzet
schroefbit
