Makita Dhp489z
Gebruikersvoordelen
LXT 18 V Klopboor-/schroefmachine met grote (klop)boorcapaciteit.
Geschikt voor intensief gemiddelde schroefwerkzaamheden en zware (klop)boorwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Robuuste metalen snelspanboorkop.
21 koppelinstellingen voor extra controle tijdens het bevestigen.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
Uitgerust met een energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor.
Número de artículo
Makita Dhp489z
Kruis.nl code: 275267
Makita code: DHP489Z
Kruis.nl code: 275267
Makita code: DHP489Z
Bestellen
€ 162.53
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 40 Nm |
| Koppel (hoog) | 73 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 51 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
schroefbit
