Makita Djn161zj
Handige accu knabbelschaar met een max. capaciteit van 1,6 mm in staal. Uitgerust met een herstartblokkering en (knipperend) waarschuwingslampje voor extra veiligheid. Ligt fijn in de hand dankzij de smalle, ergonomische handgreep en prettige gewichtsverdeling tussen kop en accu. Hoog werkcomfort. Handzame machine: de voet kan in 4 standen gedraaid worden voor optimaal werkresultaat. Energiezuinige machine: knipt 22,5 meter op 1 volle acculading (3,0 Ah).
Número de artículo
Makita Djn161zj
Kruis.nl code: 602919
Makita code: DJN161ZJ
Kruis.nl code: 602919
Makita code: DJN161ZJ
Bestellen
€ 378.73
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Oplaadtijd | 22 min. |
Schaar kenmerken | |
| Binnenkant rand | 45 mm |
| Buitenkant rand | 50 mm |
| Cap. in staal | 2.5 mm |
| Cap. in rvs | 1.6 mm |
| Cap. in aluminium | 2.5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 1900 min |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox nr.2, Steeksleutel 32mm, Inbussleutel.
¿Añadir?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71
