Makita Dst112zj
Praktische machine voor stoffeerders en voor het bevestigen van isolatiemateriaal. Schiet tot 6000 nieten met een volle 3,0 Ah (BL1830) accu. Voorzien van repeerfunctie voor seriewerk. Licht in gewicht en compact van formaat. Uitgerust met mechanisme voor het ongewild afschieten van nieten. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht op het werkstuk. Diepte-instelling optioneel verkrijgbaar ter voorkoming van beschading aan het werkstuk.
Número de artículo
Makita Dst112zj
Kruis.nl code: 888686
Makita code: DST112ZJ
Kruis.nl code: 888686
Makita code: DST112ZJ
Bestellen
€ 284.35
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Tacker kenmerken | |
| Breedte nieten | 10 mm |
| Max. lengte nieten | 10 mm |
| Lader capaciteit | 150 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Veiligheidsbril, Draaghaak in Mbox.

