Makita Dpt353zj
Onzichtbaar bevestigen in alle flexibiliteit. Diameter pins 0,6 mm. Uitermate geschikt voor het vastzetten van sierlijsten, architraven en ornamenten. Uitzonderlijk lage terugslag dankzij verbeterd schietmechanisme. Voorzien van beveiligingsmechanisme voor ongewild schieten van pins. Uitgerust met diepte-instelling. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht. Schiet 5.300 pins per acculading (5,0 Ah).
Número de artículo
Makita Dpt353zj
Kruis.nl code: 888821
Makita code: DPT353ZJ
Kruis.nl code: 888821
Makita code: DPT353ZJ
Bestellen
€ 342.43
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 257 x 79 x 226 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 0,6 mm |
| Max. lengte spijkers | 35 mm |
| Lader capaciteit | 120 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak, Veiligheidsbril, Neusrubber DPT353, Inbussleutel 3,0 mm in Mbox
