Makita Djs101zj
Plaatschaar met een capaciteit van 1,0 mm in staal. Kort draaiende machine met een minimale snijradius van 30 mm. Geen vervorming van het materiaal door dubbelzijdig snijsysteem. Zuivere, braamvrije snede. Handzame, lichte accu plaatschaar. Bediening boven- en voorop de machine voor meer controle. Voorzien van heropstartbeveiliging. LED geeft de status van de machine aan.
Número de artículo
Makita Djs101zj
Kruis.nl code: 839266
Makita code: DJS101ZJ
Kruis.nl code: 839266
Makita code: DJS101ZJ
Bestellen
€ 320.65
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 364 x 78 x 118 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Schaar kenmerken | |
| Cap. in staal | 1 mm |
| Cap. in rvs | 1 mm |
| Cap. in aluminium | 2,5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 4300 min |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0 mm in Mbox nr2.



