Makita Djr187z
Zeer snelle accu reciprozaag. Zaagt rustiger en sneller dankzij het nieuw vormgegeven krukmechanismede. Voorzien van twee instelbare toerentallen afgestemd op hout en metaal. Extra verstevigde aanslag en met snelklem gemakkelijk te verstellen. Makkelijke gereedschapsloze zaagwissel: middels kliksysteem is een (heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Standaard uitgerust met een draaghaak om de machine gemakkelijk op te hangen.
Número de artículo
Makita Djr187z
Kruis.nl code: 546313
Makita code: DJR187Z
Kruis.nl code: 546313
Makita code: DJR187Z
Bestellen
€ 206.91
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 439 x 83 x 230 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 95 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |



