Makita Hp002gz
Omschrijving
De HP002G is een klopboor-/schroefmachine die kan werken met slangenboren tot 38 mm en geen moeite heeft met gatzagen tot 51 mm. Boren in diverse metalen en steen kan tot 13 mm. Door het gebruik van XPT (eXtreme Protection Technology) is deze robuuste en allround boor-/schroefmachine beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
De DF002G is de boor-/schroefmachine variant van de HP002G.
Gebruikersvoordelen
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Met 2200 toeren per minuut is de machine uiterst geschikt om kleine diameters snel te boren.
Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.
Uitmuntende machinebalans voor optimaal werkcomfort.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Communicatie tussen machine en accu maximaliseert de werking van de machine en de beveiliging van de accu.
Número de artículo
Makita Hp002gz
Kruis.nl code: 433424
Makita code: HP002GZ
Kruis.nl code: 433424
Makita code: HP002GZ
Bestellen
€ 150.04
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 30 Nm |
| Koppel (hoog) | 64 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 51 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 40 volt |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
schroef
schroefbit
