Makita Gf600se
Compact formaat ideaal voor nauwe ruimten. Diepteregeling instelbaar zonder gereedschap. Speciaal ontworpen neusstuk voor beter zichtbaarheid op het werkstuk. Uitgerust met LED verlichting voor efficiënt werken in donkere ruimten.
Número de artículo
Makita Gf600se
Kruis.nl code: 868682
Makita code: GF600SE
Kruis.nl code: 868682
Makita code: GF600SE
Bestellen
€ 568.70
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 305 x 90 x 266 mm |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 dB(A) |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 1,0 Ah |
| Spanning | 7,2 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Tacker kenmerken | |
| Max. lengte spijkers | 65 mm |
| Lader capaciteit | 100 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang: Oplader DC07SA, Accu BL7010 7,2V 1,0Ah (2 st), Koffer, Veiligheidsbril, Inbussleutel 4,0mm, Inbussleutel 3,0mm, Inbusbout M4x8mm, Nageladapter, Neusadapter

