Makita Dfr550zj
Geschikt voor het bevestigen van gipsplaten op metalstuds. Langer werken op een volle accu door energiezuinige 4-polige motor. Lichter door Lithium-ion technologie. Al vanaf 16 mm vanaf de wand schroeven waardoor perfect inzetbaar bij schroefwerk in hoeken. Fijn-instelling zonder extra gereedschap. Verlengstuk verkrijgbaar voor ergonomisch schroeven in vloeren en plafonds (artikelnummer 194500-1).
Número de artículo
Makita Dfr550zj
Kruis.nl code: 344375
Makita code: DFR550ZJ
Kruis.nl code: 344375
Makita code: DFR550ZJ
Bestellen
€ 261.36
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Schroevendraaier kenmerken | |
| Toerental | 4000 tpm |
| Aansluiting/opname | 1/4 |
| Automatische aanvoer | Ja |
| Max. dikte schroeven | 4,2 mm |
| Max. lengte schroeven | 55 mm |
| Diepte instelling | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox.
¿Añadir?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71


