Makita Dfr750z
Schroefautomaat voor het nauwkeurig bevestigen van gipsplaten op metalstud en hout. Voorzien van lichte en compacte 4-polige motor voor een constant toerental. Seriematig werken met diepte-instelling. Al vanaf 16 mm vanaf de wand schroeven waardoor perfect inzetbaar bij schroefwerk in hoeken. Zeer nauwkeurig instelbaar zonder extra gereedschap. Verlengstuk verkrijgbaar voor ergonomisch schroeven in vloeren en plafonds (artikelnummer 194500-1).
Número de artículo
Makita Dfr750z
Kruis.nl code: 173167
Makita code: DFR750Z
Kruis.nl code: 173167
Makita code: DFR750Z
Bestellen
€ 269.83
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Schroevendraaier kenmerken | |
| Toerental | 4000 tpm |
| Aansluiting/opname | 1/4 |
| Automatische aanvoer | Ja |
| Max. dikte schroeven | 4 mm |
| Max. lengte schroeven | 75 mm |
| Diepte instelling | Ja |

