Makita Dhr171zj
Snelle en sterke SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Onderdeel van Sub-Compactlijn: slechts 27,3 cm in lengte. Ideaal voor bovenhandse en horizontale bewerkingen. Ideaal boorbereik voor gaten tot 12 mm, maar kan tot 17 mm in beton. Zeer constant toerental tijdens bewerkingen dankzij de koolborstelloze motor. Specifiek ontwerp aan de behuizing resulteert in uiterst lage trillingen. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger. Uitermate comfortabel gewicht. Slechts 2,1 kg.
Número de artículo
Makita Dhr171zj
Kruis.nl code: 282175
Makita code: DHR171ZJ
Kruis.nl code: 282175
Makita code: DHR171ZJ
Bestellen
€ 180.29
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1,2 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 680 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4800 per minuut |
| Boren in beton | 10 mm |
| Toerenregeling | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 273 x 86 x 211 mm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag, Stofafzuigadapter in Mbox nr 3.
