Makita Dhr202zj
Onderdeel van het door TNO Bouw en Ondergrond gecertificeerde aanbod. Erkend door Arbeidsinspectie. Stofvrij werken? Gebruik hiervoor de 193472-7 accessoire en 192349-3 adapter en sluit aan op de 447L of 447M. Ideale combihamer voor gaten van 4 tot 12 mm, maar kan tot 20 mm in beton. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk. Duurzaam door verbeterd slagstuk en slagbout. Duurzaam door robuuste behuizing met bumpers. Variabele elektrische toerenregeling, daardoor preciezer boren. Zij- en achterhandgreep voorzien van softgrip, daardoor meer comfort. 40 Beitelposities.
Número de artículo
Makita Dhr202zj
Kruis.nl code: 564119
Makita code: DHR202ZJ
Kruis.nl code: 564119
Makita code: DHR202ZJ
Bestellen
€ 203.28
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1,9 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1200 tpm |
| Boren in steen | 20 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 26 mm |
| Max. aantal slagen | 4000 per minuut |
| Boren in beton | 20 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 358 x 84 x 259 mm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Dit is een "BASIC" machine, deze wordt geleverd in M-Box maar zonder accu's en oplader.
¿Añadir?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71

