Makita Dhr241zj
Onderdeel van het door. TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Ideale combihamer voor gaten van 4 tot 12 mm, maar kan tot 20 mm in beton. Duurzaam door verbeterd slagstuk en slagbout. Duurzaam door robuuste behuizing met bumpers. Variabele elektrische toerenregeling, daardoor preciezer boren. Zij- en achterhandgreep voorzien van softgrip, daardoor meer comfort. 40 Beitelposities.
Número de artículo
Makita Dhr241zj
Kruis.nl code: 462124
Makita code: DHR241ZJ
Kruis.nl code: 462124
Makita code: DHR241ZJ
Bestellen
€ 225.06
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,0 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1100 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 26 mm |
| Max. aantal slagen | 4000 per minuut |
| Boren in beton | 20 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 417 x 84 x 219 mm |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.3, Diepteaanslag
¿Añadir?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71



