Makita Dhr242zjw
Deze makita accuboorhamer met stofafzuiging is bedoeld voor de installateur die vaak kleine gaatjes voor pluggen moet boren. Door de TNO gecertificeerde stofafzuiging boor je nagenoeg stofvrij en voldoet u aan alle eisen. Op de stofbox vindt u een draaiknop hiermee kunt u het filter schoon kloppen. Deze machine is bedoelt voor gaten van 4 tot 12mm. maar kan ook grotere gaten boren tot wel 24mm. als dit niet op dagelijks is. De boorkop is voorzien van de universele SDS aansluiting. De motor van de machine is geheel koolborstelloos en vergt dus geen onderhoud. De machine werkt op het Makita 18V. Li-ion universeel systeem. Let wel op deze machine wordt geleverd zonder accu's en oplader.
Número de artículo
Makita Dhr242zjw
Kruis.nl code: 510394
Makita code: DHR242ZJW
Kruis.nl code: 510394
Makita code: DHR242ZJW
Bestellen
€ 315.81
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 950 tpm |
| Boren in steen | 4 mm |
| Max. aantal slagen | 4700 per minuut |
| Boren in beton | 24 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : DHR242 boorhamer, DX06 afzuiger, Reserve rubbertjes, MBOX 3 koffer.
