Makita Dhr243zjw
Lichte en compacte machine met drie functies: boren, hamerboren en breken (licht). Boren en stof afzuigen in één. In combinatie met de stofafzuiging is de maximale boorlengte inclusief SDS-PLUS aansluiting 160 mm. TNO gecertificeerd voor stofvrij werken. Erkend door Inspectie SZW. Uitgerust met twee verwisselbare boorkoppen: een SDS-PLUS en snelspanboorkop. Ideale combihamer voor gaten tot 14 mm, maar kan tot 24 mm in beton. Hoge productiviteit door gebruik van een energie efficiënte borstelloze motor. Duurzame machine door beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. Door de ergonomie van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur. Rubberen vibratie absorberende ophanging voor ongehinderde stroomtoevoer onder alle omstandigheden.
Número de artículo
Makita Dhr243zjw
Kruis.nl code: 671637
Makita code: DHR243ZJW
Kruis.nl code: 671637
Makita code: DHR243ZJW
Bestellen
€ 332.75
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,0 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus / Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 950 tpm |
| Boren in steen | 24 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 26 mm |
| Max. aantal slagen | 4700 per minuut |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 482 x 88 x 288 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 89 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Oplaadtijd | 22 min. |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Boorkop snelspan 1,5-13mm, Diepteaanslag boormachine, Stofzuiger DX07 in Mbox nr4.
¿Añadir?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71









