Makita Dtw1001rtj
De eerste 1000 Nm slagmoersleutel op accu. Uiterst geschikt voor de zwaarste toepassingen in metaal (M12-M30). Electronisch instelbaar tot 3 verschillende toerentallen. Opvallend compact en goed gebalanceerd. Voorzien van 3/4" vierkant aansluiting. Sterke verbinding slagkop op machine door 4 schroeven om intensieve klappen beter op te vangen.
Número de artículo
Makita Dtw1001rtj
Kruis.nl code: 114295
Makita code: DTW1001RTJ
Kruis.nl code: 114295
Makita code: DTW1001RTJ
Bestellen
€ 578.38
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 3/4 inch |
| Max. aantal slagen | 2200 per minuut |
| Max. toerental | 1800 tpm |
| Max. aandraaimoment | 1050 Nm |
| Max. diameter bouten | 30 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 3 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC18RC, Accu BL1850B 18V 5,0Ah (2 st), Beschermkap Li-ion batterij in Mbox nr3.
