Makita Dtw300rtj
Uitgebreid instelbare slagmoersleutels voor een breed bereik aan verbindingen. De nieuwe Makita DTW300 is uitgerust met 4 instelbare toerentallen om het aandraaimoment goed af te stemmen op het werk. Met een maximaal koppel van 330 Nm zijn ze sterk genoeg voor bouten en moeren t/m M18 (8.8). De DTW300 is uitgerust met ½" vierkant aansluiting met frictiering en gat voor borgpen.
Número de artículo
Makita Dtw300rtj
Kruis.nl code: 493124
Makita code: DTW300RTJ
Kruis.nl code: 493124
Makita code: DTW300RTJ
Bestellen
€ 457.38
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 230 x 162 x 148 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. toerental | 2800 tpm |
| Max. aandraaimoment | 280Nm Nm |
Bijzonderheden
Leveromvang : DTW300, Accu's 5,0Ah (2 Stk), Oplader, MBOX koffer en draaghaak.

