Makita Dtw300z
Slagmoersleutel met 4 instelbare toerentallen voor afstemming aandraaimoment op het werkstuk. Uitgerust met ½" vierkant aansluiting met frictiering en gat voor borgpen. 3 bout-standen: Voorkomt dat bouten te strak worden vastgedraaid en Auto stop modus bij achteruit draaien. Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid of kan met laag toerental door blijven draaien. Uitgerust met variabele toerenregeling in de schakelaar. Uitgerust met maximaal-toerentalfunctie, bij gedeeltelijk indrukken van de schakelaar gaat toerental naar maximaal. Digitaal instelbaar: allround machine met breed bereik aan verbindingen (M10-M18). Zeer compact en goed gebalanceerd, daardoor uiterst hanteerbaar op lastige plekken. Duurzaam: door unieke bouw goed beschermd tegen stof en vocht. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing. Sterke verbinding slagkop op machine door 4 schroeven om intensieve klappen beter op te vangen. Maximaal 330 Nm sterk. Duurzaam dankzij beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. LET OP: Basic machines worden geleverd zonder accu's of laders.
Número de artículo
Makita Dtw300z
Kruis.nl code: 181653
Makita code: DTW300Z
Kruis.nl code: 181653
Makita code: DTW300Z
Bestellen
€ 221.43
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,17 kg |
| Koffer | Nee |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. toerental | 3200 tpm |
| Max. aandraaimoment | 580 Nm |
| Aandraaimoment min. | 70 Nm |
| Aandraaimoment max. | 580 Nm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 4 standen |
