Makita Dtw450zj
Meest krachtige Lithium-ion slagmoersleutel met 440 Nm maximaal aandraaimoment. . Ideaal voor (de-)montage van zware bouten tot M22 op locatie waar geen 230 V voorhanden is. . Met ingebouwde ledverlichting: zorgt voor nog meer zicht op het werkstuk en is met een separate schakelaar in te schakelen. . Voorzien van extra brede draaghaak van 45 mm: past om een standaard steigerpijp. . Rubberen vibratie absorberende ophanging voor ongehinderde stroomtoevoer onder alle omstandigheden. . Van buitenaf verwisselbare koolborstels.
Número de artículo
Makita Dtw450zj
Kruis.nl code: 420534
Makita code: DTW450ZJ
Kruis.nl code: 420534
Makita code: DTW450ZJ
Bestellen
€ 306.13
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 266 x 82 x 290 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 94 dB(A) |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 2200 per minuut |
| Max. toerental | 1600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 440 Nm |
| Max. diameter bouten | 16 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.3
¿Añadir?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71
