Makita Hr140dzj
Instapmodel: eenvoudige boorhamer tot 14 mm boren in beton. Geschikt voor regelmatig, niet intensief gebruik. SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Compact van formaat en licht in gewicht. Slechts 1,9 kg. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger.
Número de artículo
Makita Hr140dzj
Kruis.nl code: 418921
Makita code: HR140DZJ
Kruis.nl code: 418921
Makita code: HR140DZJ
Bestellen
€ 136.31
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1 Joule |
| Slagstop | Nee |
| Beitelstand | Nee |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 850 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4900 per minuut |
| Boren in beton | 14 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 246 x 74 x 179 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 85 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag, Stofafzuigadapter in Mbox nr2.
