Makita Hr166dsmj
Snelle SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Ideaal boorbereik voor gaten tot 12 mm, maar kan tot 16 mm in beton. Zeer constant toerental tijdens bewerkingen dankzij de koolborstelloze motor. Compact van formaat en licht in gewicht. Slechts 1,8 kg. Specifiek ontwerp aan de behuizing resulteert in uiterst lage trillingen. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger. Lichte machine voor professioneel gebruik. Groots in klein werk.
Número de artículo
Makita Hr166dsmj
Kruis.nl code: 480839
Makita code: HR166DSMJ
Kruis.nl code: 480839
Makita code: HR166DSMJ
Bestellen
€ 275.88
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1,1 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 680 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4800 per minuut |
| Boren in beton | 16 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : 2 accu's 12V 4.0AH, oplader in Mbox.
