Makita Sk105dz
Naast kruislijn projectie ook projectie van alleen horizontale lijn of alleen verticale lijn mogelijk. Goed zichtbare rode laserlijn met nauwkeurigheid van 3 mm op 10 meter. CXT accu's kunnen rechtstreeks op de laser geschoven worden (bij gebruik van de houder alleen de BL1020). Werkt ook met LXT accu's met de optioneel verkrijgbare USB adapter en USB kabel. Zelfnivellerend (tot 4 graden) en met lock modus voor lijnen onder een hoek. Snelle zelfnivellering: lijnstabiliteit binnen 3 seconden. Uitstekende lijnzichtbaarheid tot 25 meter en met detector tot wel 80 meter. Helderheid in twee stappen in te stellen, voor betere zichtbaarheid of voor betere standtijd per accu. Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) beschermt tegen stof en waterdruppels. Duurzame behuizing met rubberen afwerking en verzonken projectie openingen. Laser is voorzien van van 1/4" schroefaansluiting, ideaal voor alle gangbare camerastatieven. De houder heeft zowel een 1/4" als 5/8" schroefaansluiting. Wordt geleverd met een handige magnetische houder, reflecterende magnetische richtplaat en opbergtas.
Número de artículo
Makita Sk105dz
Kruis.nl code: 569875
Makita code: SK105DZ
Kruis.nl code: 569875
Makita code: SK105DZ
Bestellen
€ 176.66
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Laserkenmerken | |
| Meetbereik | 25 meter |
| Meetnauwkeurigheid | 3 mm |
| Laserkleur | Rood |
| Werkbereik met ontvanger | 80 meter |
| Statiefschroefdraad | 1/4 |
| Projectie | Kruis |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 157 x 64 x 102 mm |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Koffer | Tas |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 10,8 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Laserrichtplaat rood, Wandsteun m/magneet in lasertas.
