Makita Djs161zj
Lichte accu plaatschaar mét Lithium-ion technologie. Voorzien van heropstartbeveiliging. LED geeft de status van de machine aan. Door de rechte compacte vorm ideaal voor het knippen van rechte stukken. Messen aan te passen aan de dikte van het oppervlak: minimale vervorming van het werkstuk. Bediening boven- en voorop de machine voor meer controle.
Número de artículo
Makita Djs161zj
Kruis.nl code: 318415
Makita code: DJS161ZJ
Kruis.nl code: 318415
Makita code: DJS161ZJ
Bestellen
€ 320.65
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Schaar kenmerken | |
| Aantal slagen | 4300 per min. |
| Min. snijradius | 250 mm |
| Cap. in staal | 1.6 mm |
| Cap. in rvs | 1.2 mm |
| Cap. in aluminium | 2.5 mm |
Bijzonderheden
Is geschikt voor 18V Li-Ion accu's. Dit is het basic model word dus geleverd ZONDER ACCU'S EN ZONDER LADER. Geleverd in Mbox.
¿Añadir?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71
