Makita Dkp181zj
Uitgerust met efficiënte BL-motor en ADT en biedt daardoor dezelfde kracht en prestaties als de gesnoerde equivalent KP0810CK. Beschikt over Automatic torque Drive Technology (ADT): de machine past bij weerstand elektronisch de snelheid en het koppel aan voor behoud van kracht. Voorzien van diepte-instelknop met een hoge nauwkeurigheid van 0,1 mm. Geschikt voor het schaven van sponningen tot 25 mm. Kanten breken mogelijk door drie V-groeven in de zool van 1,4, 3 en 4 mm. De DKP181ZJU is uitgerust met Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger. Langer werken door HM-wisselbeitels, die aan twee zijdes te gebruiken zijn. Spaanafvoer naar beide zijden mogelijk. Parkeersteun op de zool beschermt schaafbeitels en werkstuk bij het 'uitdraaiend' wegzetten van de schaaf. Comfortabel in gebruik door de ergonomische, met rubber beklede handgreep.
Número de artículo
Makita Dkp181zj
Kruis.nl code: 343648
Makita code: DKP181ZJ
Kruis.nl code: 343648
Makita code: DKP181ZJ
Bestellen
€ 279.51
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 366 x 156 x 166 mm |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 84 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 12000 tpm |
| Max. spaanafname | 3 mm |
| Max. sponningsdiepte | 25 mm |
| Schaafbreedte | 85 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schaafbeitel Slijphouder 82Mm, Schaafbeitel afstelmal, Spaanafvoer L R DKP181, Spaanzak DKP181, Langsgeleider DKP181, Dieptegeleider 1125-1923B, Dopsleutel 9mm, HSS schaafbeitels 82mm.
